Vandaag geopend van 09:00 t/m 18:00

50 Jaar Tuincentrum Vechtweelde

50 Jaar Tuincentrum Vechtweelde

Gouden jubileum voor Vechtweelde!

 

Tuincentrum Vechtweelde is in 1946 als kwekerij aan de rivier de Vecht begonnen. In 1974 verhuisde het bedrijf naar onze huidige locatie aan de Herenweg 35 in Maarssen, waar we inmiddels met veel plezier meer dan 50 jaar gevestigd zijn.

 

Wat ooit begon als kwekerij groeide al snel uit tot een compleet tuincentrum. In 1979 werden Herman en Gerrie Kral de nieuwe eigenaren en breidden ons familiebedrijf nog verder uit. In 2012 namen Suzanne en Douwe het stokje van hun ouders over en bleef Vechtweelde zich ontwikkelen en vernieuwen.

 

Vandaag de dag ontvangen we jaarlijks meer dan 350.000 bezoekers en staat er een enthousiast team klaar om iedereen te helpen en te inspireren met alles voor huis en tuin.

 

Met liefde voor groen, oog voor kwaliteit en een gezellig team werken we elke dag aan een plek waar iedereen welkom is. Al meer dan een 50 jaar is Vechtweelde een begrip in Midden-Nederland. Daar zijn wij ontzettend trots op!

Kijk ook eens naar de volgende berichten:

Wat te doen tegen de buxusmot en de beste buxusvervangers

Ontdek meer over de buxusmot en de beste alternatieve buxusstruiken.

Lees meer...
Herfsttoppers: siergrassen!

Siergrassen zijn in de herfst stralende blikvangers voor in de tuin en op het terras of balkon.

Lees meer...
15 tuin- en balkontips voor september

Er zijn genoeg klussen te doen om nog lang te kunnen genieten van een fleurige tuin of kleurrijk balkon zo aan het einde van de zomer.

Lees meer...
Geef je tuin een tropische vakantiesfeer

Ontdek onze tips voor exotische tuin- en potplanten plus sfeervolle accessoires die je helpen het vakantiegevoel vast te houden.

Lees meer...